Hakkımızda
Bir Anka Sanat kuruluşu olan okulihtiyacim.com, sadece perakende satışla değil; toptan satışla da okullara hizmet vermektedir. Referanslarımız arasında,Bilfen Okulları, Ted Koleji, Irmak Okulları, Eyüboğlu Koleji, Koç Lisesi, Evyap Okulları, Denizatı Okulu, Sev Okulları, Enka Okulları gibi okullar bulunmaktadır.  

okulihtiyacim.com “zengin çeşit, uygun fiyat, güler yüzlü hizmet” ilkesinden yola çıkmıştır. 

Hedefi; sektördeki gelişmeleri takip etmeye devam ederek, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.   

Eğitim ve öğretim sezonu başlangıcında özel okulların öğrenci ihtiyaçlarını oluşturan kitap ve kırtasiyelerini, okulların yaptığı listeler doğrultusunda ve okullarla yapılan sözleşmeler çerçevesinde paketleyerek hem sanal olarak perakende hem de toptan satışını yapmaktayız.

Bu sayede veliler, birçok satış noktasına uğrama ve zaman kaybetme gibi birçok külfeti yaşamadan, daha ekonomik fiyatlarla sezonluk alımlarını çok kısa bir sürede tamamlayabilmektedir. Bu sistem sayesinde veliler, isterse öğrenci ihtiyaç listesindeki tüm paketi alabilir, isterse paketin içerisindeki ürünleri seçerek alışverişini gerçekleştirebilir. Böylece veliler, ekonomik olarak kazançlı çıkar.

Resmi ve özel kurumlar ile özel okul ve anaokullarının her türlü kitap, kırtasiye, resim ve hobi malzeme ihtiyaçları, ayrıca genel temizlik ve toplu tüketim ihtiyaçları konusunda size hizmete devam etmek amacındayız.
 
 
Mustafa ÖNAL
Şirket Müdürü 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.