Teslimat Koşulları
Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz ürün detay sayfasında aksi belirtilmediği sürece haftaiçi saat 15.00'a kadar ve cumartesi saat 12.00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak telefonla haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Belirtilen gün ve saatler dışında vermiş olduğunuz siparişler ilk iş gününde kargoya verilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Köy, belde, bucak gibi küçük yerleşim birimlerinde bu süre uzayabilir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?
Üye girişi gerçekleştirdikten sonra, "Siparişlerim" sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
"Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak kabul edilecektir. Siparişiniz onaylandıktan ve alışveriş sonlandıktan sonra, sipariş adresi değiştirilemez.

Not: okulihtiyacim.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması söz konusudur. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye tedarik edilemezse yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.